Lomnice/Krajková - FK Nová Role 3:6 ( 2:2)
sestava: Davídek-Korbel-Faško,Furch,Kopička ( 55.Přerost)-Dlábik,Maršík,Novák,Adamčík-Matoušek, Jungmann ( 65.Polívka)
Hodnocení : Soupeř nastoupil do utkání oslaben o několik hráčů. Před vápnem postavil "červenou hráz" a čekal na rychlé brejky. Přesně podle našeho očekávání. Poslední tréninky, se náš tým věnoval převážně rychlé kombinaci na středu, přenesení hry do kraje a průnik nebo centr do vápna. Obrana dostala za úkol "zkrátit" hřiště, zatlačit soupeře na vlastní polovinu a podporovat útok, krajní hráči zase "roztahovat" hřiště. V samotném utkání ale přišel šok, naše pomalá hra a snaha protlačit se středem nemohla soupeře zaskočit. Přesto se náš tým dostal do vedení. Po prudké střele našeho hráče ale Role vyrovnala ... jestli si náš hráč spletl branku netuším . Několik minut poté, po rohovém kopu, dokonce otočila skóre. Nám se do poločasu podařilo alespoň vyrovnat. Poločas sice skončil remízou, soupeř ale zjistil, že není důvod se bát. Nová Role pokračovala ve stejné taktice, navíc přidala větší bojovnost a dařilo se jí zakončovat své protiútoky. Druhá půle se sice většinou odehrávala na polovině soupeře, naše nekvalitní zakončení, špatná hra krajních hráčů, malá podpora a nedůraz, ale na očekávanou výhru nestačila. Za celý podzim nám soupeř, v deseti zápasech, vstřelil pouze 14 branek....v prvním jarním utkání Nová Role 6! Výsledek asi odpovídá přístupu k zimní přípravě. Hráči Nové Role jen za únor, mají odtrénováno víc tréninků, než někteří naši hráči za celou tříměsíční přípravu. V počtu více jak 10 hráčů, se náš tým sešel na tréninku poprvé až v úterý .... Nebylo ani možné sehrát potřebná přípravná utkání. Naše nesehranost se projevila hned v prvním utkání a stála nás pravděpodobně klíčové 3 body!


HALOVÝ TURNAJ V CHEBU.


sobota 11.11.2017 od 14.30 , hala Lokomotiva Cheb

Celkové umístění : 5
sestava : Davídek- Furch, Faško, Ptáček, Jungmann - Adamčík, Maršík, Kopička, Novák

Stručné hodnocení : Po necelém roce a bez přípravy, si náš tým vyzkoušel hru v hale a trochu to podle toho vypadalo. Hráče jsem nominoval podle podzimní docházky ( limit 60%). Sestava byla postavena tak, aby si každý dostatečně zahrál... vyrovnané čtyřky a pravidelné střídání. Výsledkově ani herně to ještě nebylo ono, přesto turnaj splnil svůj účel. Uvidíme co v Kadani. 

   


DOROST ZAVRŠIL SKVĚLÝ PODZIM DEMOLICÍ SEDLECE!
V posledním podzimním utkání Krajské soutěže dorostu si naši mladíci připsali devátou výhru a přezimování na vynikajícím druhém místě jen o skóre za celkem Pernik/Jáchymov.
 

KSPN Sedlec B - Lomnice/Krajková 0:7 (0:2)

Sled branek: 21. minuta dorážka Kolíska po přímáku - 0:1, 42. minuta dorážka Jungmanna - 0:2, 48. minuta po rohu skóroval Jungmann - 0:3, 54. minuta dorážka Jungmanna - 0:4, 58. minuta střela Maršíka z dálky o tyč - 0:5, 69. minuta dorážka Korbela - 0:6, 85. minuta hlavou opět Jungmann - 0:7.

Trenér Jan Franče po utkání: „Výhra je to jednoznačná, přesto úvodní část nebyla ideální. V prvním poločase postrádala naše hra kvalitu. V druhé polovině došlo k výraznému zlepšení, povedlo se hru zrychlit a trvaleji zatlačit soupeře na jeho polovinu. Náš tým se více tlačil do zakončení a využíval nejisté zákroky domácího brankaře. To se také projevilo v narůstajícím skóre. Střelcem zápasu se stal Max Jungmann se čtyřmi góly. Po podzimní části tak máme 27 bodů z 30-ti možných! Skvělý výkon a velká pochvala pro tým.“
 

Sestava: Davídek - Korbel - Faško, Furch, Přerost – Kolísek (62. Kopička), Maršík, Novák, Adamčík (70. Polívka) - Ptáček, Jungmann.


DOROST ROZHODL ZÁPAS UŽ V PRVNÍCH 11. MINUTÁCH!!!

Lomnice/Krajková - BU Nové Sedlo 5:0 (3:0)

Stručné hodnocení : Soupeř odehrál utkání pouze v deseti, to ale ve druhé půlce vyrovnala červená karta Glose. Utkání rozhodl hned úvod. Tomáš Ptáček dal do 11 minuty 3 branky. Na těžkém terénu náš tým sice neodehrál žádné super povedené utkání, jednoznačná výhra to ale byla.

Sestava: Davídek-Korbel-Faško,Furch,Glos-Kopička( 71.Paulič),Maršík,Novák (82.Polívka),Adamčík-Ptáček, Jungmann (57.Kolísek)


DOROST ZASLOUŽENĚ VE VEDENÍ KRAJSKÉ SOUTĚŽE!!!

Lomnice/Krajková - Chýše/Žlutice 4:2 (1:2)

Stručné hodnocení : Dnešní utkání o průběžné první místo, se hrálo velmi důrazně. Obě družstva předváděla dobrý fotbal. Náš tým spoléhal na kombinaci po zemi, soupeř na rychlé brejky a tak se bylo na co koukat. Přestože náš tým prohrál první poločas, předvedená hra byla velmi dobrá. Kvalitní výkon pokračoval i ve druhém poločase a přinesl zasloužené vítězství. Za předváděnou hru, bojovnost a důležitou výhru, patří všem členům našeho týmu velká pochvala. Za dnešní výkon si to průběžné první místo určitě zasloužíte! Díky
Řekl k zápasu trenér Jan Franče.

Sestava: Davídek - Korbel - Faško, Furch, Přerost - Kopička ( 50.Glos), Maršík, Novák, Adamčík ( 69.Kolísek) - Ptáček (88.Jungmann), Matoušek ( 90.Paulič) na střídačce Polívka 


 

DOROST DOSLOVA PŘEJEL SOUPEŘE CITIC A BUKOVAN!

Citice/Bukovany - Lomnice/Krajková 1:7 (1:5)

 

    Stručné hodnocení: Hrálo se na velmi těžkém terénu. První branku sice vstřelil soupeř ale naše pětibranková odpověď, ještě v prvním poločase, rozhodla zápas. Náš tým potvrdil úlohu favorita a získal potřebné 3 body. Za výkon, patří všem hráčům pochvala. Chci také poděkovat fanouškům, za velkou podporu. Ještě je potřeba zvládnout zbývající tři utkání...

Sestava: Davídek-Korbel-Faško, Furch, Přerost (86.Polívka)-Kopička (70.Adamčík), Maršík (83.Kolísek),Novák, Glos-Matoušek (77.Jungmann), Ptáček 


 

DOROST SI PORADIL SE STAROU ROLÍ!

Lomnice/Krajková - Stará Role 4:1 (3:0)

 

    Stručné hodnocení: Návrat brankaře a stopera, podstatně lepší výkon než ve čtvrtek, přesnější kombinace a zvýšená útočná aktivita zakončená střelbou... výsledkem je zasloužená výhra.

Sestava: Davídek-Korbel-Faško,Furch,Glos-Kopička ( 65.Kolísek),Ptáček,Novák,Adamčík(88.Maňák)-Matoušek,Jungmann(83.Polívka) na lavičce Paulič,Kříž


 

DOROST SE TRÁPIL V NOVÉ ROLI!

FK Nová Role - Lomnice/Krajková 5:4p (2:1)

 

    Nečekaná porážka a ztráta. Vstup do utkání se povedl. Branka v 2minutě mohla tým uklidnit, bohužel se tak nestalo. Pomalá rozehrávka, malý pohyb a nabídka, nepřesné přihrávky, v útoku se nedařilo zakončení ani podržet balon. V druhém poločase, se podařilo soupeře zatlačit k jeho "vápnu", naše hra se zlepšila, stále to ale nebylo ono. V poslední minutě se alespoň podařilo vyrovnat. Penaltový rozstřel beru na sebe, rozhodoval jsem mezi Maxem a Pepou, zvolil jsem špatně. Celkově špatný výkon a naše první porážka.

Sestava: Jungmann (penalty Furch)-Ptáček-Faško, Furch, Glos- Kopička, Maršík (69.R.Polívka), Novák, Adamčík-Kolísek, Paulič (46.Matoušek), na lavičce Maňák


 

DOROSTENCI STÁLE HRAJÍ O ŠPICI TABULKY!


    V pátém kole Krajské soutěže dorostu si kombinované mužstvo Lomnice a Krajkové dokráčelo pro pátou výhru v sezoně. Po jasné výhře nad Habartovem 11:0, dvěma bodům ze zápasu s Perninkem/Jáchymovem (4:3 po penaltách) a vítězství 2:4 na půdě Plesné/Aše si dnes poradili v derby s Chodovem!

Lomnice/Krajková - Spartak Chodov 4:1 (2:1)


    V 7. minutě se ujal Chodov vedení, ale ve 13. minutě se z dorážky po rohu trefil Jungmann. Za další čtyři minu
ty přišel brejk Adamčíka a zakončení Ptáčka na 2:1. Po změně stran svůj výkon a zaslouženou výhru korunovali hráči třetím gólem, v 69. minutě loboval přesně opět Ptáček. A v poslední minutě se po minutě pobytu na hřišti prosadil střídající R. Polívka.
    „Bylo to těžké utkání, ale naše zasloužená výhra,“ pochválil své mužstvo trenér Jan Franče.
 

Sestava: Davídek - Korbel, Faško, Furch, Přerost - Kopička (89. Polívka), Maršík, Novák, Adamčík (90. Maňák) - Ptáček, Jungmann (70. Paulič).


DOROST SI SNADLO PORADIL V PLESNÉ!

Plesná/Aš- Lomnice/Krajková 2:4 (1:2)

    Těžce vybojovaná výhra. Úvod zápasu a druhý poločas nebyl úplně ideální, přesto se podařilo dotáhnout zápas do vítězného konce a to se počítá.

Sestava: Davídek-Korbel,Faško,Furch,Glos-Kopička ( 89.Polívka),Maršík,Novák,Adamčík ( 65.Kolísek)- Ptáček, Matoušek(85.Jungmann)


DOROST ZDOLAL NAKONEC PO PENALTÁCH PERNINK/JÁCHYMOV!!!

Lomnice/Krajková - Pernink/Jáchymov 3:3 (0:1)

Sestava : Davídek-Korbel,Faško,Furch,Glos-Kopička (81.Jungmann),Maršík, Novák, Adamčík (53.Přerost)-Matoušek, Ptáček na stř. Polívka, Paulič, Maňák


DOROST SI HRAVĚ PORADIL S HABARTOVEM!!!

Lomnice/Krajková - Habartov 11:0 ( 7:0)

    Úkol zněl jasně , rychle rozhodnout. To se podařilo. Už v prvním poločase se podařilo nastřílet sedm branek a o zápase bylo rozhodnuto. 
    Náš tým se prosadil dobrou kombinační hrou a kvalitním zakončením. Všem hráčům patří pochvala.

Sestava: Davídek - Korbel - Faško, Furch, Glos -Kolísek (60. R. Polívka), Maršík, Novák, Adamčík - Matoušek, Jungmann (75. Paulič)