Přátelské utkání u příležitosti oslav 70let klubu FK Nová Role

sestava : Poláček ( Karlovy Vary) 1.pol.,Nikoleti ( Nová Role) 2.pol - Korbel - Faško, Darjanin ( Březová), Kolář ( Sokolov) - Kopička, Novák, Maršík, Polívka - Ptáček, Jungmann + Pavlovič ( Nová Role), Bendík ( Březová )

DOROST PŘEVÁLCOVAL SEDLEC

Lomnice/Krajková - Sedlec B 14:0 (7:0)
Sestava: Furch - Korbel - Přerost, Faško, Glos - Kopička, Jungmann, Novák, Polívka - Dlábik

Stručné hodnocení : Pohodové utkání a hodně branek. Náš tým nastoupil do utkání v deseti lidech, soupeř pouze v 9 hráčích. Od úvodu byla znatelná naše převaha a přesto, že se Sedlec snažil, tak skóre zápasu narůstalo. V utkání se tak mohlo zkoušet to, co zkoušíme na tréninku. Náš tým předvedl několik velmi pěkných kombinací. Pochválit je třeba i za dobře zahrané standardní situace. Hodně šancí zastavil ofsajd, přesto se podařilo vstřelit 14 branek. Tým tak odčinil debakl ze Sedla a zakončil povedenou sezónu, vysokou výhrou.

OSTUDNÝ VÝSLEDEK DOROSTU!

BU Nové Sedlo - Lomnice/Krajková 10:0 (5:0) !!!

Sestava: Furch - Korbel - Přerost, Glos -Kopička, Jungmann, Novák, R.Polívka - F.Maňák - Dlábik, Faško

Stručné hodnocení : Ostudný výsledek mluví za vše.... debakl. Soupeř nastoupil v silné sestavě, my naopak v hodně poslepované. Na zápas odjelo pouze deset dorostenců a Maňák, ze žáků. To ale není omluva, pro tak vysokou porážku. Na svém hřišti, si Nové Sedlo otevřelo střelnici a jasně nás přehrálo. Soupeř byl ve všech činnostech lepší a zaslouženě vyhrál. Víc k tomu asi dodávat nechci, je to zklamání a nečekaná kaňka, na jinak povedené sezóně.

DOROST NEZVLÁDL ANI DRUHÝ PŘÍMÝ ZÁPAS O TITUL

Chýše/Žlutice - Lomnice/Krajková 3:0 (1:0)
sestava: Furch - Korbel - Faško, Zelinger, Glos - Kopička, Jungmann, Novák, Adamčík (11.Přerost) - Dlábik, Matoušek (46.Polívka)
Průběh : 11m. při průniku do vápna se zranil Adamčík, 22m. hlavička po dobře kopnutém rohu soupeře 1:0, 46m. odstupuje Matoušek , 50m. přihrávka do brejku středem mezi obránce a domácí střelec Čech zvyšuje na 2:0, 65m.po výkopu domácího brankaře a dobrém zpracování si Čech opět poradil 3:0

Stručné hodnocení : Ani v druhém přímém souboji o titul, se nám nedařilo. První poločas nepatřil k těm zrovna povedeným. Soupeř se dostal do vedení a mohl hrát ze zajištěné obrany, spoléhat na brejky a své střelce. Přesně to, co chtěl hrát náš tým. Navíc do naší ,už tak prořídlé sestavy zasáhla zranění. V druhém poločase náš tým sice víc držel míč, zatlačil soupeře na jeho polovinu, zakončení ale dneska chybělo. Naopak soupeřovo kanonýr Čech, se prosadil dvakrát a rozhodl zápas. Jak Pernink/Jáchymov, tak i Chýše/Žlutice teď mají lepší vzájemná utkání, takže v posledních kolech, musíme získat o jeden bod více, než oni.

DOROST OKRESNÍ DERBY SUVERÉNNĚ ZVLÁDL

V 18. kole Krajské soutěže dorostu přivítal náš dorost celek z Citic a Bukovan. Na jasnou výhru stačil našemu celku první poločas a minimálně na celý příští týden se dorost opět usídlil na čele soutěže!

Lomnice/Krajková - Citice/Bukovany 7:0 (6:0)
Stručný průběh: 14.´ 1:0 - Dlábik, 24.´- 2:0 Matoušek, 30.´- 3:0 Adamčík, 34.´- 4:0 Faško, 40.´- 5:0 Polívka, 43.´- 6:0 Matoušek, 62.´- 7:0 vlastní (po rohu Nováka).

Stručné hodnocení trenéra Jana Frančeho: „Jednoznačná výhra. Soupeř držel krok prvních 20 minut, pak už byl zápas v naší režii. Šest branek v prvním poločase rozhodlo zápas. Ve druhém sice náš tým vstřelil už jen jeden gól, přesto vývoj zápasu kontroloval. Potěšilo nás také udržené čisté konto.“
Sestava: Furch – Korbel - Faško, Glos - Kopička, Novák, Jungmann, Adamčík - Polívka (65. Přerost) - Matoušek, Dlábik.

SOUBOJ O PRVNÍ PŘÍČKU TĚSNĚ PRO SOUPEŘE

Pernink/Jáchymov - Lomnice/Krajková 2:1 (0:0)
Sestava: Furch - Korbel - Přerost, Faško, Glos-Kopička,Novák, Jungmann,Adamčík-Matoušek, Dlábik stř. Polívka
Stručné hodnocení: Dnešní utkání bylo hodně bojovné, obě družstva spoléhala na zajištěnou obranu a brejky. Bylo znát, že šlo o hodně. Náš tým mohl jít do vedení ve 40 minutě, nařízenou penaltu ale Novák nedal. V úvodu druhého poločasu se prosadil Pernink, Matoušek ale ještě bleskově vyrovnal. Rozhodující akce přišla v 70 minutě, k
dy se po průniku po naší levé straně a přihrávce do vápna, prosadil nejlepší střelec Perninku a zařídil domácím jednobrankovou výhru. Utkání o první místo nášemu týmu nevyšlo a dnešní soupeř nás odsunul z čela tabulky. Bohužel oslabení, které způsobila červená karta a odchod některých hráčů, nás "dostihlo" v nejméně vhodnou dobu. Hráčům nelze upřít snahu, dneska to ale nestačilo.

DOROST UŽ VEDE KRAJSKOU SOUTĚŽ

Stará Role - Lomnice/Krajková 2:4 (1:1)

sestava: Furch - Korbel - Faško, Glos - Kopička, Maršík, Novák, Adamčík - Jungmann (78.Polívka) - Matoušek, Dlábik

Stručné hodnocení : Dnešní utkání nám komplikovalo velké neproměňování šancí. Náš tým držel balón, vytvářel si šance ale nedával branky. Po nerozhodném prvním poločase ,přišel parádní vstup do poločasu druhého. Dvě branky ve 46 a 47 minutě a vedení 3:1. Přes velké šance, se ale nedařilo skóre navýšit. Soupeř spoléhal hlavně na brejky, po jednom z nich a nešikovném zákroku našich obránců, kopala Stará Role penaltu...bohužel úspěšně 3:2. V závěru nás mohla uklidnit pěkná branka Maršíka na 4:2, ale nestalo se. Místo aby náš tým podržel míč a v klidu dohrál zbytek utkání, tak došlo na zmatky v obraně, ztráty míčů při nepřesných přihrávkách a zbytečné šance soupeře. Konec utkání nám zkazil radost ze tří bodů, brankař soupeře napadl našeho kapitána a rozhodčí následnou "strkanici" vyřešil tím, že vyloučil jak golmana Staré Role, tak i Maršíka. Vzhledem k našemu úzkému kádru, je to veliká komplikace, bohužel v nejméně vhodnou dobu...v úterý hrajeme důležité utkání v Perninku, kde se bude hrát o první místo.

DOROST JIŽ V PRVNÍM POLOČASE ROZHODL O VÝHŘE.

Spartak Chodov - Lomnice/Krajková 2:5 (0:3)
sestava : Furch - Korbel - Faško, Glos -Kopička, Maršík, Novák, Adamčík (32.Přerost) - Jungmann (79.Polívka)- Matoušek, Dlábik
Průběh : 18m.Adamčík 0:1, 24m.Dlábik 0:2, 32m.Matoušek 0:3, 64m. Dlábik 0:4, 68m. 1:4, 81m. 2:4, 90m. Dlábik 2:5

DOROST DOMA PŘEVÁLCOVAL SPOJENÉ MUŽSTVO PLESNÉ A AŠE

Lomnice/Krajková - Plesná/Aš 6:1 (5:1)

sestava: Furch - Korbel - Faško, Glos -Kopička, Maršík, Novák, Adamčík-Jungmann- Dlábik, Matoušek

Stručné hodnocení : Těžké utkání a důležitá výhra. V týdnu poslal brankař Davídek zprávu, že už nebude chodit, Paulič nechodí dlouhodobě, Přerost musel na kuželky a Polívka onemocněl. Doplnění ze žáků nebylo možné ( vlastní utkání). Do utkání tak bylo připraveno přesně 11 hráčů, přesto náš tým, proti nebezpečné Plesné, uspěl. Podařilo se nám soupeře zaskočit změnou rozestavení. Velkým tlakem na jeho obranu, důrazem a zjednodušenou kombinací, se podařilo soupeře zatlačit na jeho polovinu. Důležité bylo, že vytvořené šance se dařilo proměňovat. Pět branek v prvním poločase rozhodlo zápas. Zbytek utkání náš tým nepodcenil a výhru si pohlídal.

DOROST NEZVLÁDL PRVNÍ ZÁPAS JARNÍ ČÁSTI!

Lomnice/Krajková - FK Nová Role 3:6 ( 2:2)
sestava: Davídek-Korbel-Faško,Furch,Kopička ( 55.Přerost)-Dlábik,Maršík,Novák,Adamčík-Matoušek, Jungmann ( 65.Polívka)
Hodnocení : Soupeř nastoupil do utkání oslaben o několik hráčů. Před vápnem postavil "červenou hráz" a čekal na rychlé brejky. Přesně podle našeho očekávání. Poslední tréninky, se náš tým věnoval převážně rychlé kombinaci na středu, přenesení hry do kraje a průnik nebo centr do vápna. Obrana dostala za úkol "zkrátit" hřiště, zatlačit soupeře na vlastní polovinu a podporovat útok, krajní hráči zase "roztahovat" hřiště. V samotném utkání ale přišel šok, naše pomalá hra a snaha protlačit se středem nemohla soupeře zaskočit. Přesto se náš tým dostal do vedení. Po prudké střele našeho hráče ale Role vyrovnala ... jestli si náš hráč spletl branku netuším . Několik minut poté, po rohovém kopu, dokonce otočila skóre. Nám se do poločasu podařilo alespoň vyrovnat. Poločas sice skončil remízou, soupeř ale zjistil, že není důvod se bát. Nová Role pokračovala ve stejné taktice, navíc přidala větší bojovnost a dařilo se jí zakončovat své protiútoky. Druhá půle se sice většinou odehrávala na polovině soupeře, naše nekvalitní zakončení, špatná hra krajních hráčů, malá podpora a nedůraz, ale na očekávanou výhru nestačila. Za celý podzim nám soupeř, v deseti zápasech, vstřelil pouze 14 branek....v prvním jarním utkání Nová Role 6! Výsledek asi odpovídá přístupu k zimní přípravě. Hráči Nové Role jen za únor, mají odtrénováno víc tréninků, než někteří naši hráči za celou tříměsíční přípravu. V počtu více jak 10 hráčů, se náš tým sešel na tréninku poprvé až v úterý .... Nebylo ani možné sehrát potřebná přípravná utkání. Naše nesehranost se projevila hned v prvním utkání a stála nás pravděpodobně klíčové 3 body!

HALOVÝ TURNAJ V CHEBU.

sobota 11.11.2017 od 14.30 , hala Lokomotiva Cheb

Celkové umístění : 5
sestava : Davídek- Furch, Faško, Ptáček, Jungmann - Adamčík, Maršík, Kopička, Novák

Stručné hodnocení : Po necelém roce a bez přípravy, si náš tým vyzkoušel hru v hale a trochu to podle toho vypadalo. Hráče jsem nominoval podle podzimní docházky ( limit 60%). Sestava byla postavena tak, aby si každý dostatečně zahrál... vyrovnané čtyřky a pravidelné střídání. Výsledkově ani herně to ještě nebylo ono, přesto turnaj splnil svůj účel. Uvidíme co v Kadani.

DOROST ZAVRŠIL SKVĚLÝ PODZIM DEMOLICÍ SEDLECE!
V posledním podzimním utkání Krajské soutěže dorostu si naši mladíci připsali devátou výhru a přezimování na vynikajícím druhém místě jen o skóre za celkem Pernik/Jáchymov.

KSPN Sedlec B - Lomnice/Krajková 0:7 (0:2)

Sled branek: 21. minuta dorážka Kolíska po přímáku - 0:1, 42. minuta dorážka Jungmanna - 0:2, 48. minuta po rohu skóroval Jungmann - 0:3, 54. minuta dorážka Jungmanna - 0:4, 58. minuta střela Maršíka z dálky o tyč - 0:5, 69. minuta dorážka Korbela - 0:6, 85. minuta hlavou opět Jungmann - 0:7.

Trenér Jan Franče po utkání: „Výhra je to jednoznačná, přesto úvodní část nebyla ideální. V prvním poločase postrádala naše hra kvalitu. V druhé polovině došlo k výraznému zlepšení, povedlo se hru zrychlit a trvaleji zatlačit soupeře na jeho polovinu. Náš tým se více tlačil do zakončení a využíval nejisté zákroky domácího brankaře. To se také projevilo v narůstajícím skóre. Střelcem zápasu se stal Max Jungmann se čtyřmi góly. Po podzimní části tak máme 27 bodů z 30-ti možných! Skvělý výkon a velká pochvala pro tým.“

Sestava: Davídek - Korbel - Faško, Furch, Přerost – Kolísek (62. Kopička), Maršík, Novák, Adamčík (70. Polívka) - Ptáček, Jungmann.

DOROST ROZHODL ZÁPAS UŽ V PRVNÍCH 11. MINUTÁCH!!!

Lomnice/Krajková - BU Nové Sedlo 5:0 (3:0)

Stručné hodnocení : Soupeř odehrál utkání pouze v deseti, to ale ve druhé půlce vyrovnala červená karta Glose. Utkání rozhodl hned úvod. Tomáš Ptáček dal do 11 minuty 3 branky. Na těžkém terénu náš tým sice neodehrál žádné super povedené utkání, jednoznačná výhra to ale byla.

Sestava: Davídek-Korbel-Faško,Furch,Glos-Kopička( 71.Paulič),Maršík,Novák (82.Polívka),Adamčík-Ptáček, Jungmann (57.Kolísek)

DOROST ZASLOUŽENĚ VE VEDENÍ KRAJSKÉ SOUTĚŽE!!!

Lomnice/Krajková - Chýše/Žlutice 4:2 (1:2)

Stručné hodnocení : Dnešní utkání o průběžné první místo, se hrálo velmi důrazně. Obě družstva předváděla dobrý fotbal. Náš tým spoléhal na kombinaci po zemi, soupeř na rychlé brejky a tak se bylo na co koukat. Přestože náš tým prohrál první poločas, předvedená hra byla velmi dobrá. Kvalitní výkon pokračoval i ve druhém poločase a přinesl zasloužené vítězství. Za předváděnou hru, bojovnost a důležitou výhru, patří všem členům našeho týmu velká pochvala. Za dnešní výkon si to průběžné první místo určitě zasloužíte! Díky
Řekl k zápasu trenér Jan Franče.

Sestava: Davídek - Korbel - Faško, Furch, Přerost - Kopička ( 50.Glos), Maršík, Novák, Adamčík ( 69.Kolísek) - Ptáček (88.Jungmann), Matoušek ( 90.Paulič) na střídačce Polívka

DOROST DOSLOVA PŘEJEL SOUPEŘE CITIC A BUKOVAN!

Citice/Bukovany - Lomnice/Krajková 1:7 (1:5)

Stručné hodnocení: Hrálo se na velmi těžkém terénu. První branku sice vstřelil soupeř ale naše pětibranková odpověď, ještě v prvním poločase, rozhodla zápas. Náš tým potvrdil úlohu favorita a získal potřebné 3 body. Za výkon, patří všem hráčům pochvala. Chci také poděkovat fanouškům, za velkou podporu. Ještě je potřeba zvládnout zbývající tři utkání...

Sestava: Davídek-Korbel-Faško, Furch, Přerost (86.Polívka)-Kopička (70.Adamčík), Maršík (83.Kolísek),Novák, Glos-Matoušek (77.Jungmann), Ptáček

DOROST SI PORADIL SE STAROU ROLÍ!

Lomnice/Krajková - Stará Role 4:1 (3:0)

Stručné hodnocení: Návrat brankaře a stopera, podstatně lepší výkon než ve čtvrtek, přesnější kombinace a zvýšená útočná aktivita zakončená střelbou... výsledkem je zasloužená výhra.

Sestava: Davídek-Korbel-Faško,Furch,Glos-Kopička ( 65.Kolísek),Ptáček,Novák,Adamčík(88.Maňák)-Matoušek,Jungmann(83.Polívka) na lavičce Paulič,Kříž

DOROST SE TRÁPIL V NOVÉ ROLI!

FK Nová Role - Lomnice/Krajková 5:4p (2:1)

Nečekaná porážka a ztráta. Vstup do utkání se povedl. Branka v 2minutě mohla tým uklidnit, bohužel se tak nestalo. Pomalá rozehrávka, malý pohyb a nabídka, nepřesné přihrávky, v útoku se nedařilo zakončení ani podržet balon. V druhém poločase, se podařilo soupeře zatlačit k jeho "vápnu", naše hra se zlepšila, stále to ale nebylo ono. V poslední minutě se alespoň podařilo vyrovnat. Penaltový rozstřel beru na sebe, rozhodoval jsem mezi Maxem a Pepou, zvolil jsem špatně. Celkově špatný výkon a naše první porážka.

Sestava: Jungmann (penalty Furch)-Ptáček-Faško, Furch, Glos- Kopička, Maršík (69.R.Polívka), Novák, Adamčík-Kolísek, Paulič (46.Matoušek), na lavičce Maňák

DOROSTENCI STÁLE HRAJÍ O ŠPICI TABULKY!

V pátém kole Krajské soutěže dorostu si kombinované mužstvo Lomnice a Krajkové dokráčelo pro pátou výhru v sezoně. Po jasné výhře nad Habartovem 11:0, dvěma bodům ze zápasu s Perninkem/Jáchymovem (4:3 po penaltách) a vítězství 2:4 na půdě Plesné/Aše si dnes poradili v derby s Chodovem!

Lomnice/Krajková - Spartak Chodov 4:1 (2:1)

V 7. minutě se ujal Chodov vedení, ale ve 13. minutě se z dorážky po rohu trefil Jungmann. Za další čtyři minu
ty přišel brejk Adamčíka a zakončení Ptáčka na 2:1. Po změně stran svůj výkon a zaslouženou výhru korunovali hráči třetím gólem, v 69. minutě loboval přesně opět Ptáček. A v poslední minutě se po minutě pobytu na hřišti prosadil střídající R. Polívka.
    „Bylo to těžké utkání, ale naše zasloužená výhra,“ pochválil své mužstvo trenér Jan Franče.

Sestava: Davídek - Korbel, Faško, Furch, Přerost - Kopička (89. Polívka), Maršík, Novák, Adamčík (90. Maňák) - Ptáček, Jungmann (70. Paulič).

DOROST SI SNADLO PORADIL V PLESNÉ!

Plesná/Aš- Lomnice/Krajková 2:4 (1:2)

Těžce vybojovaná výhra. Úvod zápasu a druhý poločas nebyl úplně ideální, přesto se podařilo dotáhnout zápas do vítězného konce a to se počítá.

Sestava: Davídek-Korbel,Faško,Furch,Glos-Kopička ( 89.Polívka),Maršík,Novák,Adamčík ( 65.Kolísek)- Ptáček, Matoušek(85.Jungmann)

DOROST ZDOLAL NAKONEC PO PENALTÁCH PERNINK/JÁCHYMOV!!!

Lomnice/Krajková - Pernink/Jáchymov 3:3 (0:1)

Sestava : Davídek-Korbel,Faško,Furch,Glos-Kopička (81.Jungmann),Maršík, Novák, Adamčík (53.Přerost)-Matoušek, Ptáček na stř. Polívka, Paulič, Maňák

DOROST SI HRAVĚ PORADIL S HABARTOVEM!!!

Lomnice/Krajková - Habartov 11:0 ( 7:0)

Úkol zněl jasně , rychle rozhodnout. To se podařilo. Už v prvním poločase se podařilo nastřílet sedm branek a o zápase bylo rozhodnuto.
    Náš tým se prosadil dobrou kombinační hrou a kvalitním zakončením. Všem hráčům patří pochvala.

Sestava: Davídek - Korbel - Faško, Furch, Glos -Kolísek (60. R. Polívka), Maršík, Novák, Adamčík - Matoušek, Jungmann (75. Paulič)